Hakkımızda

BAYRAM FINDIK” olarak, kalitenin her zaman ilk hedef olması gerektiğine inanıyoruz.

Bayram fındık olarak biz kalitenin her daim en öncelikli hedef olması gerektiğine inandık ve bu uğurda çalışmalarımıza yön vermeye çalıştık. Bu nedenle tarım mahsullerinin içinde hem ülkemiz hem de bulunduğumuz bölge için kritik öneme sahip olan fındığın butik üretim mantığı içinde müşteri ve ürün odaklı üretimini yaparken biryandan da butik işletme mantığına kurumsallık katıp sorunsuz ürün ve müşteri memnuniyeti kazanmaya çalışıyoruz.
Bu inançla iç ve dış pazarda kaliteli ürün anlamında sektörün aranan firmalarında biri olma gayesiyle ve hedefi ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.
Kalite Ve Müşteri Memnuniyetini Ön Plana Alıp Kurumsal Bir Yapının İçinde Butik Üretim Mantığını Bırakmadan İşimizi Ve Fındığımızı Geliştirme Faaliyetlerini Sürdürmek, Referans Olarak Gösterilen Bir Firma Olabilmek.

Image

Çevre Politikamız

BAYRAM FINDIK olarak bizler işletmemizde yapacağımız etkin ve başarılı çalışmalarla çevreyi koruyabilmek adına üzerimize düşenleri yapmaya kararlıyız. Ancak bu şekilde, gelecek nesillere sağlıklı yaşanabilir bir doğa bırakabilme çalışma ve gayretlerine katkıda bulunabileceğimizin bilincindeyiz.

Bu amaçla BAYRAM FINDIK BUTİK işletmesinde gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyet, ürün ve hizmetlerimizde çevre boyutlarını yönetirken aşağıdaki niyet ve prensipler olanaklar ölçüsünde uygulanır;
Engin BAYRAM
Firma Yöneticisi
Bugün Bize Ulaşın

Tüm Soru & Görüşleriniz İçin Buradayız

Bizi Arayın
+90 462 37277 77
yada Bize Yazın
info@bayramfindik.com